Онлайн екскурсія Кам’янець відомий і невідомий

1342 0

Онлайн экскурсія Кам'янець відомий і невідомий

Для кого ця онлайн екскурсія

Ця онлайн екскурсія буде в нагоді для тих любить піші прогулянки і захоплюєтеся вивченням історії.

Єдине місто в Україні, що поєднує в своїй історії події та долі людей з XIV до XX ст. Давні фортифікації, споруджені на кошти польських королів, турецьких султанів та російських імператорів. Досягнення епохи Відродження втілені в камені церков та оборонних башт. Фортеця, гроші на ремонт якої виділяли Папи Римські та представники давніх магнатських родин — то все про Кам’янець на Поділлі.

Цю онлайн екскурсію гід з Кам’янця-Подільського, знавець рідного міста, — Максим Жевняк. Якщо плануєте побувати у Кам’янці, завчасно звертайтесь до Максима, він вживу покаже і розкаже вам багато цікавого. Фейсбук Максима — https://www.facebook.com/maxim.kamyanets

Щоб записатися на онлайн екскурсії виберіть зручний для вас месенджер і перейдіть клікнувши по кнопці для реєстрації. У цьому месенджері ви будете отримувати всі необхідні інструкції для підключення до заходу.

Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий

Або заповніть просту форму клікнувши по кнопці «Підписатися». Ви отримаєте необхідні інструкції на email.

 

Про Кам’янець-Подільський

Кам’янець-Подільський це гарне і колоритне місто, яке розташовано на річці Смотрич серед пагорбів і зелені. Складається таке враження, наче це місто створено для неспішних прогулянок пішки.

Затишні вузькі вулички, викладені бруківкою, вікові дерева з широкими кронами, парки, церкви і просто цікава архітектура — все це можно побачити під час пішої прогулянки містом.

Серед найпопулярніших пам’яток міста відзначимо Вірменський ринок, Домініканський костел, Миколаївську церкву, Петропавлівський Кафедральний Собор, Тринітарський костел.

Звичайно ж, родзинокою Кам’янця-Подільського є видатний замок.

Кам’янець-Подільський замок-фортеця — велична споруда. Цей замок вражає і змушує мріяти про доблесних лицарів і ніжних, боязких принцес з казок. Особливо красиво фортеця виглядає після заходу сонця, коли її стіни і башти підсвічуються.

Що таке онлайн екскурсії?

Онлайн екскурсія — це живе спілкування з гідом під час екскурсії по місту або просто розповідь на цікаву тему. Кожен екскурсант стає учасником події. Ви розглядаєте пам’ятки з різних ракурсів, слухаєте захоплюючу розповідь гіда і можете задати йому питання. Причому ви знаходитесь вдома в комфортній обстановці. Ви не витрачаєте гроші на транспорт та інше.

Приблизно так виглядає онлайн екскурсія. Це оптимальний варіант для любителів подорожувати під час карантину. Також, таким чином ви зможете ознайомитися з новими туристичними об’єктами, або отримати попередню інформацію перед відвідуванням цих пам’яток.

Як проходить онлайн екскурсія?

Ви заздалегідь реєструєтеся на онлайн екскурсію. В обумовлений час отримуєте доступ до перегляду онлайн трансляції в інтернеті. Зазвичай за кілька годин до екскурсії ви отримуєте по електронній пошті посилання на трансляцію.

Трансляції екскурсій проходять на платформах Zoom або Youtube. Точна інформація буде вказана в повідомленні від гіда після реєстрації. Для перегляду трансляції в Zoom необхідно встановити програму на комп’ютер, смартфон або планшет. Завантажити можна тут.

Особливості та переваги онлайн екскурсій

 

Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий
Живі екскурсії з гідом, а не відеозапис Спілкування з гідом та іншими учасниками Брати участь дуже просто Додаткові матеріали після екскурсії Знижка на офлайн екскурсію гіда
Гід проводить екскурсію зі свого будинку в форматі вебінару або транслюючи з вулиці. Ви можете лежати на дивані, пити чай або вино і навіть займатися домашніми справами 🙂 Спілкуйтеся, задавайте питання, направляйте розповідь гіда, коли вам щось цікаво. Вам не буде потрібно ніяке спеціальне обладнання. Зустрічі проходять в безкоштовній програмі Zoom або на Youtube-каналі. Можна підключитися через комп’ютер, телефон або планшет. Після екскурсії ми відправимо вам додаткові матеріали — презентацію, список книг, фільмів, статей, для кращого занурення в тему. Після кожної нашої платної онлайн екскурсії ви отримуєте безстрокову разову знижку на будь-яку екскурсію гіда. Скористайтеся ним, коли можливість подорожувати відновиться!

Щоб записатися на онлайн екскурсії виберіть зручний для вас месенджер і перейдіть клікнувши по кнопці для реєстрації. У цьому месенджері ви будете отримувати всі необхідні інструкції для підключення до заходу.

Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий Онлайн екскурсія Кам'янець відомий і невідомий

 

Або заповніть просту форму клікнувши по кнопці «Підписатися». Ви отримаєте необхідні інструкції на email.

Для діючих гідів та екскурсоводів ми підготували спеціальну пропозицію про співпрацю. Щоб ознайомиться з пропозицією для гідів перейдіть сюди.

Похожие записи